HİZMETLERİMİZ

ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI

Öğrenci taşımacılığında uzmanlaşan firmamızın en büyük amacı, bir ailenin en değerli varlığı olan evlatlarımızı, değeri maddiyat ile ölçülmeyen ve telafisi mümkün olmayan hatalardan korumak, ulaşım esnasında can güvenliğini sağlamak, doğru ekip ile seyahat etmelerini sağlamaktır.

PERSONEL TAŞIMACILIĞI

Tecrübeli ekibiyle her zaman hızlı, dakik ve sorumluluk sahibidir. Gülhan Turizm zamanınızın değerini iyi bilir; bu nedenle her gün binlerce kişiyi zamanında işine ve evine taşıyoruz. Türkiye’de trafiğin gün geçtikçe daha da yoğun hale gelmesine çözüm olarak alternatif güzergâh ve rota çalışmaları yapan Gülhan Turizm, özellikle personelinizin trafikte daha az zaman geçirmesini sağlamayı hedeflemektedir.

GEZİ TAŞIMACILIĞI

Gülhan Trurizm, sahip olduğu teknik donanım, bilgi ve tecrübe ile turistik amaçlı organizasyonlara, gruplara, acente ve şirketlere araç ve rehberlik hizmeti vermektedir. Firmanın en büyük çabası güvenli ve rahat bir yolculuk imkânı sunararak ve beklentileri kısa sürede karşılayarak yolcu ve kafilelerin memnuniyetini sağlamaktır.